Orta Mah. Marifet Sk. Work Center İş Merkezi No:4 D:7-8 Kartal/İstanbul
P.tesi - Cuma : 08:30 - 18:00

Hakkımızda

ULUSLARARASI

Lojistik Şirketi

Küresel bir nakliye sağlayıcısı olarak, geniş küresel ağımızla danışmanlık modelimiz, havacılık, e-ticaret, sağlık, gıda, devlet ve yaşam bilimleri, perakende ve dahası, sizin için buradayız.

Salinas, piyasadaki en yenilikçi nakliye yönetimi firmaları arasındadır. Amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli tedarik zinciri yönetimi hizmetleri ve birinci sınıf ekipmanı en düşük maliyetle sunarken, müşterilerimizin beklediği en yüksek düzeyde müşteri hizmetini sağlamaktır. Ulaşımı yönetmenin benzersiz ve yenilikçi bir yöntemi vardır; Salinas, her büyüklükteki müşterinin tedarik zincirlerinde verimlilik kazanmasına ve maliyetleri düşürmesine yardımcı olur. Nakliye ihtiyaçları sağlayıcınız olarak bizi seçtiğinizde, üçüncü şahıs lojistik endüstrisinde lider olarak tanınan gerçek bir ortağa sahip olursunuz.

Kargonuzu mümkün olan en kısa sürede taşıyalım

0
TAŞINAN AĞIRLIK
0
ŞİRKET ÇALIŞANLARI
0
ACENTA AĞI
0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
SİZDEN GELENLER

Referanslar

Salinas Denizcilik, standart navlun için rekabetçi fiyatlandırmayı, henüz diğer nakliyecilerde bulamadığım zorlu gönderilerdeki titizlik ve uzmanlıkla birleştirdi.

Russell L.

Russell L.

Ceo

Salinas Denizcilik ile 20 yıldır üç firma için çalıştım. Onlar “yapabilirim” tavrına sahip gerçek profesyonellerdir. Tedarik zinciri sorunlarına akıllı çözümlerle yardımcı oldular.

Wesley M.

Wesley M.

Lojistik Müdürü

Tedarik zincirinden ofisimize kadar, tüm Salinas ekibinin sunduğu lojistik hizmetini seviyoruz. Sürecin sorunsuz ilerlemesini sağladığınız için teşekkür ederiz.

Erhan Y.

Erhan Y.

Proje Müdürü