Orta Mah. Marifet Sk. Work Center İş Merkezi No:4 D:7-8 Kartal/İstanbul
P.tesi - Cuma : 08:30 - 18:00

Ana Sayfa

BİZ KİMİZ

Avantajlarımız

ULUSLARARASI

Lojistik Şirketi

Tedarik zinciri için her türlü lojistik, navlun ve eksiksiz bir sisteme ihtiyacınız varsa, sizin için buradayız.

Salinas lojistik şirketi olarak taşımacılık, dağıtım maliyetlerini ve çevresel ayak izinizi azaltırken, ürününüzü pazarlamanızın verimliliğini artıracak tedarik zinciri çözümleri sunuyoruz. Lojistiğin, pazar payı elde etmeye çalışırken işletmeniz üzerinde yaratabileceği etkiyi biliyoruz.
0
TAŞINAN MİKTAR
0
İŞ ORTAKLIĞI
0
ACENTA AĞI
0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
biz kimiz

Servisler

TAŞIMACILIK

Lojistik Kalitemiz

Biz sadece tedarikçileri yönetmiyoruz; onlarla mikro düzeyde iletişim kuruyoruz. İstediğiniz bilgileri almak için gereken süreyi azaltarak size her gönderiyi derinlemesine inceleme imkanı sunuyoruz.
0
Taşıma
0
Lojistik
0
Destek
0
Tedarik Zinciri

YENİLİKLERE AÇIK

Yeni teknolojiler öncekilerin bıraktığı boşluğu dolduruyor. Lojistik sektörü, günün taleplerini karşılamak için yeni teknolojileri benimsemelidir.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Ofis çalışanları ve temsilcilerimizin her biri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek eğitimli ve deneyimli personelden oluşmaktadır.

GÜVENİLİRLİK & ZAMAN YÖNETİMİ

Yaptığımız her şey dikkatlice planlanır ve gerçekleştirilir. Tam zamanında, sorunsuz ve özenli teslimat yapabilen bir lojistik firmasıyız.

KARGO SİGORTASI

Kargonuzun yolculuğu boyunca korunmasını sağlıyoruz. Kapsamlı nakliye sigortası sağlamak için güvenilir küresel sigorta ortaklarıyla çalışıyoruz.

SİZDEN GELENLER

Referanslar

Salinas Denizcilik, standart navlun için rekabetçi fiyatlandırmayı, henüz diğer nakliyecilerde bulamadığım zorlu gönderilerdeki titizlik ve uzmanlıkla birleştirdi.

Russell L.

Russell L.

Ceo

Salinas Denizcilik ile 20 yıldır üç firma için çalıştım. Onlar “yapabilirim” tavrına sahip gerçek profesyonellerdir. Tedarik zinciri sorunlarına akıllı çözümlerle yardımcı oldular.

Wesley M.

Wesley M.

Lojistik Müdürü

Tedarik zincirinden ofisimize kadar, tüm Salinas ekibinin sunduğu lojistik hizmetini seviyoruz. Sürecin sorunsuz ilerlemesini sağladığınız için teşekkür ederiz.

Erhan Y.

Erhan Y.

Proje Müdürü

MESAJINIZ

ÜCRETSİZ
DANIŞMANLIK

Bizimle iletişime geçin, size mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olalım. En etkili çözümlerinizi bulmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

    Hangi çözümün şirketinizin gereksinimlerine en uygun olduğundan emin değil misiniz?

    Salinas lojistiğin küresel tedarikçi ve iş ortakları topluluğunun ihtiyaçları ne olursa olsun; müşterilerimiz hava, kara ve deniz taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış tedarik zinciri çözümlerinden zamanında ve bütçe dahilinde faydalanabilir.