Orta Mah. Marifet Sk. Work Center İş Merkezi No:4 D:7-8 Kartal/İstanbul
P.tesi - Cuma : 08:30 - 18:00

SSS

SİZDEN GELENLER

Sıkça Sorulan Sorular

Salinas Lojistik Şirketi çevreye ne kadar duyarlı?

Çevresel sorumluluk bizim için önemli bir endişe kaynağıdır. Azalt, Yeniden Kullan ve Geri Dönüştür ilkelerine bağlıyız. Tedarik zincirimizde, bu uygulamaları destekleyen tedarikçiler arıyoruz.

Gelen lojistik tam olarak nedir?

Gelen lojistik, malzemelerin veya malların bir depodan, üreticiden ve hatta bir perakende mağazasından taşınmasını içerir. Hammaddelerin veya dağıtılmaya hazır malların tedarik edilmesini içerir.

Bir paketi teslim etmenin en uygun maliyetli yolu nedir?

Her gönderinin maliyeti, göndericinin adresi ile alıcının adresi arasındaki mesafenin katedilmesi gereken mesafeye bağlıdır. Ayrıca, bir paketin nakliye maliyeti, paketin ne kadar hızlı ulaşması gerektiği (ekspres servis) ve paketin ağırlığı, siparişler için yoğun sezon ve çok daha fazlası gibi faktörlere bağlı olacaktır.

Salinas Lojistik Şirketi kurumsal müşteriye özel bir teklif sunuyor mu?

Süreklilik talep eden kurumsal müşterilerimiz için yüksek indirim oranları gibi özel fiyatlarımız mevcuttur.

Bir emrin yerine getirilmesinin anlamı nedir?

Hizmet sağlayıcınızın siparişinizi gönderildi olarak işaretlediğini varsayalım. Bu durumda, siparişin işlendiği (ambalajlama ve etiketleme, konşimentoların oluşturulması) ve müşterinin konumuna zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesinin sağlandığı anlamına gelir.

Giden lojistik prosedürü nedir?

Giden lojistik, ürünlerin bir depodan veya dağıtım merkezinden tedarik zincirindeki başka bir adıma taşınmasını içerir. Ürünlerin paketlenmesini ve müşteriye teslim edilmesini içerir.

Zamanında teslimatın tanımı nedir?

Zamanında teslimat, tedarik zincirinin verimliliğinin en önemli göstergesidir. Bu, şirketin tedarik zincirinin verimliliğini etkin bir şekilde değerlendirmesine ve teslimat gününde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamasına olanak tanır. Pazarda yoğun rekabet olduğundan, müşterilerin beklentileri karşılanmalı ve genellikle doğru ürünü öngörülen zaman çerçevesi içinde teslim etmelidir. Zamanında teslimat, müşterilerin daha fazla elde tutulmasına yardımcı olabilir ve onları mutlu eder.

Lojistikte yedi nokta nedir?

Doğru ürünü, doğru boyutta, doğru koşullarda, doğru yerde ve zamanda, doğru müşteriye, doğru maliyetle ulaştırmak.

SİZDEN GELENLER

Referanslar

Salinas Denizcilik ile 20 yıldır üç firma için çalıştım. Onlar “yapabilirim” tavrına sahip gerçek profesyonellerdir. Tedarik zinciri sorunlarına akıllı çözümlerle yardımcı oldular.

Wesley M.

Wesley M.

Lojistik Müdürü

Salinas Denizcilik, standart navlun için rekabetçi fiyatlandırmayı, henüz diğer nakliyecilerde bulamadığım zorlu gönderilerdeki titizlik ve uzmanlıkla birleştirdi.

Russell L.

Russell L.

Ceo

Tedarik zincirinden ofisimize kadar, tüm Salinas ekibinin sunduğu lojistik hizmetini seviyoruz. Sürecin sorunsuz ilerlemesini sağladığınız için teşekkür ederiz.

Erhan Y.

Erhan Y.

Proje Müdürü
Mesajınız

Ücretsiz Danışmanlık